Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
10298
05.06.2009, 12:43
fanfan
napisał(a):
I priorytetem na teraz powinno być przedłużenie kontraktu z Sobolem.
Żartujesz
http://sport.interia.pl/news/radosla...-wisle,1313363
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin