nie piszcie takich rzeczy bo aż żal dupę ściska
http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=50742
no i nareszcie ktoś napisał coś prawdziwego zamiast głośnych propozycji transferowych?
Czyli najbardziej prawdopodobne opcje do Krajcik i Bozok, bo to chyba opcje najtańsze. Do tego Bozok zapewne nie będzie wysokokontraktowcem.
Wiele osób chciało w przeszłości Balasa, myślę że Bozok jest nawet lepszy.