Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.06.2009, 21:53
Martinho napisał(a):Wyświetl post
...
Zasięg jest bardzo zróżnicowany, są repliki o mniejszym zasięgu, są i zapewne o większym, wiele czynników na to się składa. Owszem, wiatr potrafi mocno przeszkodzić.
Zmiłuj się... kto się strzela karabinami za 11 tys choćby złotych ? Są i porządne za kilkaset zł...
Nie odstraszaj potencjalnych zawodników

Speedy napisał(a):Wyświetl post
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/

nie wie ktoś czy istnieje tutaj możliwość wynajęcia broni czy stroju? Czy trzeba mieć własny sprzęt ?
jeśli chodzi o paintball - można, wszystko co potrzebne,
Ostatnio edytowane przez Firo : 04.06.2009 o godz. 21:57.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując