Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.06.2009, 21:06
hm a ktoś wytłumaczy laikowi czym się różni ASG od Paintballa tak w skrócie wiem że wujek google istnieje ale w takim szybkim skrócie chciałbym znać różnicę wiem że bronie w ASG wyglądają bardziej realistycznie ale takie za i przeciw po proszę z góry dzięki

piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://picasaweb.google.pl/johnypans...42203018632402
Grał ktoś z was tutaj ? : )
fajne miejsce całkiem blisko miejsca mojego zamieszkania
Odpowiedz cytując