Coach napisał(a):

|
A jak to się ma do tego, że jest mimo wszystko tylko przeciętnym bramkarzem ?
|
A musi się mieć?
Nie każdy nauczyciel musi być Einstein'em(chodzi mi o jakość umiejętności, inaczej, teoria - jedno, praktyka - drugie), a jednak wiedzę potrafią przekazywać. A jeżeli dalej Ci nie odpowiada to, że odważyłem się w ogóle powiedzieć cokolwiek o Pawełku, bez lżenia go, to zerknij w nazwę tego tematu.
