|
Niestety, ale Jirsak jest nie wypałem transferowym, bo jeśli kwota którą za niego zapłaciliśmy jest prawdą to jak na razie w ogóle się nie spłaca, bo jeśli przegrywa rywalizacje nawet z Pepe(bo to on grał podwieszonego w końcówce sezonu) to ciężko o optymizm ... Szkoda mi chłopaka, bo naprawdę da się go lubić.
|