Blat Wywiad napisał(a):

A ja już wiem co bede czuł po zakończeniu okienka transferowego. Wiecie co? Wściekłość, złość, frustrację na kilku tutaj wypowiadających się kibiców w przypadku braku jakiegokolwiek znaczącego transferu. Już zapomnieliście chyba co dzieje się z naszą Wisełką od 4 - 3 sezonów? Ile razy była wyprzedawana? Ile razy media głosiły jej koniec? Ile razy kibice przeciwnych drużyn śmiali się z nas (Wisła - Lech 1:4... Wisła - Legia 0-1) i co ? Ano nic. Dalej jesteśmy najlepsi w kraju. to my a nie innie mamy szansę na awans do LM! Ile razy to wy którzy POWINNIŚcIE być z Wisłą cały czas biadoliliście, narzekaliście, krzyczeliście CUPIAŁ PRECZ i tym podobne bzdety. Już nie mogę się doczekać waszych marudzeń w przypadku braku transferów. tak naprawdę Wisła nawet bez wzmocnień ma szansę na awans. Mamy piłkarzy młodych i doświadczonych, glodnych sukcesów. Wystarczy odpowiedniu przygotowanie fizyczne, motywacja i szczęście i awansujemy nawet bez wzmocnień. Ja w to wierze.
TYLKO WISLA
|
Podoba mi się Twoje zdanie, aczkolwiek transfery muszą być. Gwiazd nie potrzebujemy ale zawodników sprowadzić musimy. Moim zdaniem nic się nie stanie jak do LM nie awansujemy, nawet juz się z tym pogodziłem. Chcę tylko aby za rok o tej samej porze Wisła nadal była mistrzem Polski. A ja znów będę mógł jak od 3 z górką lat, regularnie czytać ten temat i z uśmiechem patrzeć na niektóre wypowiedzi. A także marzyć, że niektóre plotki się spełnią i zobaczę Białą Gwiazdę na trybunach stadionu zespołu z czołówki europejskiej, podczas fantastycznej oprawy kibiców.
Moim zdaniem (i tu chyba prochu nie wymyślę) potrzebni: zmiennik na prawą obronę, środkowy obrońca, lewy pomocnik, napastnik, oraz jak by był za darmo bramkarz