Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 04.06.2009, 18:04
MaG* napisał(a):Wyświetl post
Popieram, z Ćwielonga będą ludzie musi tylko poprawić skuteczność.Nie pamiętacie ile setek zmarnował Brozio zanim się wyrobił? ;P
Mały musi nauczyć się dokładnie podawać/rozgrywać a przede wszystkim poćwiczyć wrzutki bo normalnie koszmar


No tak..ja do Piotrka nic nie mam ale jesli nie wezmie sie za strzelanie bramek to trzeba bedzie sie go pozbyc.

Wsyztscy potrafia wytykać bledy np Pawełkowi ale takie same robi Cwielong ,gdzie np z metra w meczu w Gdansku nie trafia do bramki.Ale blad Pawelka wiecej kosztuje niz blad Cwielonga wiec zwraca sie uwage przedewszytskim na bramkarza.

Pepe musi sie odblokowac ,,bo oprocz szybkiego biegania w koncu musi cos dac tej druzynie.Licze ze w nast sezonie bedzie juz lepiej .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując