Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10276
Stary 04.06.2009, 15:06
z GK Na stadionie Wisły intensywna praca trwa nie tylko przy budowie nowego obiektu. Wszystkie biura przenoszone są obecnie do specjalnych kontenerów za trybuną południową. Tutaj pracownicy klubu będą mieli swoją siedzibę przez najbliższe dwanaście miesięcy, do czasu zakończenia budowy stadionu. Między innymi z tego powodu na razie przy ul. Reymonta wstrzymano rozmowy w sprawie transferów. Nie ma ofert dla piłkarzy Wisły, bo te nawet gdyby były nie mają gdzie wpłynąć. Przez przeprowadzkę nie działają ani telefony, ani faksy, ani maile.


no to mamy ofensywę transferową ...
rok temu Bednarz był na wakacjach
teraz nie może pracować bo nie ma faxu ani telefonu

nie będzie transferów
no przecież nie J. B. winny ani Cupi
przeprowadzka
Ostatnio edytowane przez emjot : 04.06.2009 o godz. 15:09.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując