Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10270
Stary 04.06.2009, 13:42
Proximus napisał(a):Wyświetl post
A że Sobol trafił bramkę która, gdyby nie fatalna pomyłka sędziowska, dawała nam LM to już innna sprawa nie...

A kontraktu z Penksą nie przedłużyli dlatego że mu sędzia bramki nie uznał...
To by również tłumaczyło ew. sprzedaż Pawła Brożka - on też w rewanżu nawalił. I z Cantoro pewnie nie przedłużą umowy.
Wszystko przez jeden mecz...
Parafrazując Obeliksa: "Ależ głupi ten Bogusław Cupiał!"
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2009 o godz. 13:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując