Proximus napisał(a):

A że Sobol trafił bramkę która, gdyby nie fatalna pomyłka sędziowska, dawała nam LM to już innna sprawa nie...
A kontraktu z Penksą nie przedłużyli dlatego że mu sędzia bramki nie uznał...
|
To by również tłumaczyło ew. sprzedaż Pawła Brożka - on też w rewanżu nawalił. I z Cantoro pewnie nie przedłużą umowy.
Wszystko przez jeden mecz...
Parafrazując Obeliksa: "Ależ głupi ten Bogusław Cupiał!"
