Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2820
Stary 04.06.2009, 12:39
A tak odnosnie Smolarka, to czemu nie sprobowalismy go sprowadzic chociaz na rok.
Jak my przegrywam batalie ze slabiakami z Grecji, czy gorzej, z Cypru to my kariery w Europie z pewnoscia nie zrobimy. Pozostanie nam hagemonia w lidze
Odpowiedz cytując