Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 04.06.2009, 10:41
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Marszałku tylko że Beto w reprezentacji młodzieżowej miał epizod. a Ci grajkowie mają troszkę tych spotkań dlatego mnie zaciekawili..
A no co prawda to prawda. Niemniej podchodzę z dużą ostrożnością co do tego, kto gdzie gra za młodu.
Jakby nie było jest to bardzo trudny rynek właśnie,że nie ma zależności między tym kto gdzie grał i trenował. Takie jest moje zdanie. Choć zainteresowanie Wisły takimi piłkarzami przyjąłbym z zadowolenie, ukrywać tego nie będę .
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując