Kluvi napisał(a):

|
Marszałku tylko że Beto w reprezentacji młodzieżowej miał epizod. a Ci grajkowie mają troszkę tych spotkań dlatego mnie zaciekawili..
|
A no co prawda to prawda. Niemniej podchodzę z dużą ostrożnością co do tego, kto gdzie gra za młodu.
Jakby nie było jest to bardzo trudny rynek właśnie,że nie ma zależności między tym kto gdzie grał i trenował. Takie jest moje zdanie. Choć zainteresowanie Wisły takimi piłkarzami przyjąłbym z zadowolenie, ukrywać tego nie będę .