Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8444
Stary 04.06.2009, 09:44
Pytanie do uzytkownikow WINDOWS XP okrojonego (MX, RGB itd) i NEOSTRADY (livebox)

Na ktorym windowsie nie ma problemow z polaczeniem z neostrada (wykrywaniem sygnalu)?. Wiem ze na ktoryms z nich nie chodzi, jednak nie mam jak posprawdzac na ktorym
Odpowiedz cytując