Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
8444
04.06.2009, 09:44
Pytanie do uzytkownikow WINDOWS XP
okrojonego
(MX, RGB itd) i NEOSTRADY (livebox)
Na ktorym windowsie nie ma problemow z polaczeniem z neostrada (wykrywaniem sygnalu)?. Wiem ze na ktoryms z nich nie chodzi, jednak nie mam jak posprawdzac na ktorym
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic