|
Member
Offline
|
#2798

03.06.2009, 23:29
|
Eleusis napisał(a): 
Niezłym wzmocnieniem mógłby również okazać się ten Białorusin, 24 występów w reprezentacji( o czymś to świadczy), doświadczony, niestety cena mogłaby się okazać dużym problemem... http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ungsdaten.html .Również bramkarz, byłby warty uwagi, regularnie występował w klubach, między innymi w Holandii w Utrecht, 7 występów w Gwadelupie: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html Były bramkarz Olympique Marsyllia i Strasbourga, ciekawe warunki fizyczne, 1 występ reprezentacji: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ui/profil.html
Tutaj mamy środkowego obrońce, brata Christopha Metzeldera, były zawodnik Borussi, 14 występów w 2 bundeslidze:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html
W przypadku bramkarzy, wszyscy są wolni, co w przypadku naszej polityki transferowej jest ogromną zaletą.
Znalazłem też ciekawego skrzydłowego, ładne CV, 1 występ w reprezentacji Argentyny, były zawodnik Borussi, jego ostatnim klubem była Skoda, więc kto wie, mógłby być zainteresowany...I co najważniejsze z kartą w ręku:
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html
PS.Wichniarkiem poważnie jest zainteresowana Larissa, po stracie Żurawia.
|
Od lipca w Skodzie http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html
w FCO Dijon http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html
Ostatnio edytowane przez dzamp : 03.06.2009 o godz. 23:31.
|
|