killzone napisał(a):

Wa_ter raczej spokojny, wrecz zadowolony, tak sadze, wkoncu klub najblizszy jemu sercu zdobyl tytul
|
Robił co mógł
Nie chce nic mówić, ale Legia z sezonu na sezon robi się coraz słabsza.Ja nie wiem co ten Walter kombinuje, ale jak odda przyszły sezon walkowerem,bo przy takich wzmocnieniach tak to należy nazwać, będzie musiał kupe kasy wydać w sezonie, w którym stadion będzie gotowy,aby coś powalczyć w MP. Hajto jeszcze jest do wyciągnięcia chyba
