Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7589
Stary 03.06.2009, 22:50
killzone napisał(a):Wyświetl post
Wa_ter raczej spokojny, wrecz zadowolony, tak sadze, wkoncu klub najblizszy jemu sercu zdobyl tytul

Robił co mógł

killzone napisał(a):Wyświetl post
A co do ludzi ktorzy maja niby przyjsc do nas. Grzesiek Bronowicki, Kamil Glik i Wilczek z Piasta Gliwice i ten Kaszczelan z ŁKSu ().
Nie chce nic mówić, ale Legia z sezonu na sezon robi się coraz słabsza.Ja nie wiem co ten Walter kombinuje, ale jak odda przyszły sezon walkowerem,bo przy takich wzmocnieniach tak to należy nazwać, będzie musiał kupe kasy wydać w sezonie, w którym stadion będzie gotowy,aby coś powalczyć w MP. Hajto jeszcze jest do wyciągnięcia chyba
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując