gigant napisał(a):

ŁKS licencję na sezon 08/09 miał? Miał, czyli spełnił wymagania licencyjne.
Zajął 7 miejsce i utrzymał się w ekstraklasie? Tak.
To za jaki **** ma być przesunięty na ostatnie miejsce, w sezonie w którym otrzymał juz rok temu licencję? .
|
Fakt że to się kompletnie kupy nie trzyma.