Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7586
Stary 03.06.2009, 22:28
gigant napisał(a):Wyświetl post
ŁKS licencję na sezon 08/09 miał? Miał, czyli spełnił wymagania licencyjne.
Zajął 7 miejsce i utrzymał się w ekstraklasie? Tak.
To za jaki **** ma być przesunięty na ostatnie miejsce, w sezonie w którym otrzymał juz rok temu licencję? .
Fakt że to się kompletnie kupy nie trzyma.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując