arsfan90 napisał(a):

Jeszcze zobaczycie, wy wszyscy którzy narzekacie, że będziemy mieć super stadion a co dla mnie najważniejsze prawdopodobnie z najlepszą akustyką która będzie niosła nasz doping... 
AVE WISŁA
|
Skąd to wiadomo? Akustycy pomagali przy tworzeniu projektu? bo tak to każdy może powiedzieć...