Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10242
Stary 03.06.2009, 19:40
Moim zdaniem Cupiał powinien postawić wszystko na jedną kartę albo LM w przyszłym sezonie albo nigdy, w tym celu powinien przeznaczyć ok. 5 mln euro na transfery, utrzymać obecny stan posiadania tzn. gdyby trafiły się ciekawe oferty należy je rozpatrzyć a środki w ten sposób pozyskane powinny iść na wzmocnienia..

Mimo kryzysu kluby mają coraz więcej pieniędzy m.in. z praw telewizyjnych, za rok Wisła będzie grać na dużym stadionie etc.. jest gdzie ewentualne starty nadrobić (finansowe)

Sprawa druga jesli Cupiała nie stać - mając takie kontakty na świecie chyba jest w stanie zaprosić kogoś do współpracy, na ostatnim spotkaniu ze Śląskiem w loży honorowej siedzieli Szwajcarzy (dokładnie dwóch dżentelmenów) także jest pole manewru tylko wydaje się że brak jest chęci pociągnięcia tego wózka do przodu...
Odpowiedz cytując