Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CzerskLG
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
10238
03.06.2009, 19:32
Blacha92
napisał(a):
http://pablo.republikafutbolu.pl/200...aszczynskiego/
Ciekawe info , ciekawe skąd gość ma info o nim
ja gdzieś czytałem że Wiśle jakiś manager polecił obrońcę Fluminense to pewnie to info od tego...
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html
niezły się wydaje ten chłopak...
CzerskLG
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez CzerskLG