Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10234
Stary 03.06.2009, 19:27
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
http://pablo.republikafutbolu.pl/200...aszczynskiego/
Ciekawe info , ciekawe skąd gość ma info o nim
Gdyby rzeczywiście do nas doszedł, to chyba było by to najbardziej ofensywny obrońca w lidze.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując