Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
karabur
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.06.2009, 19:23
my byliśmy w 8 osób, było nieźle ale im więcej osób tym zabawa większa bo hala jest duża i czasami się szukaliśmy czułem się jak w counter strike'u
Odpowiedz cytując