Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
karabur
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
15
03.06.2009, 19:23
my byliśmy w 8 osób, było nieźle ale im więcej osób tym zabawa większa bo hala jest duża i czasami się szukaliśmy
czułem się jak w counter strike'u
karabur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karabur
Znajdź inne posty napisane przez karabur