Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2785
Stary 03.06.2009, 19:12
masterlag napisał(a):Wyświetl post
ależ... aż się łezka w oku zakręciła, po zobaczeniu "ogołocnego" A i B, i widniejącym tam banerze: MISTRZ POLSKI 2008. ... A jeszcze przed chwilą było tam wielkie świętowanie ^^.
Dokładnie, mam takie samo odczucie, eh jakoś tak dziwnie się smutno robi patrząc na te zdjęcia .... najpierw sektor C, teraz reszta .... w końcu parę lat ten nasz stadion byl jaki był i tyle wspomnień ....
Odpowiedz cytując