Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 03.06.2009, 18:21
Potrzeba klasowych na prawą i lewą stronę oraz napastnika i bramkarza.
Tak jak już wcześniej pisano Salvatore Zizzo zostanie "zwolniony" z Hannoveru. Peterowi Bajzat'owi kończy się kontrakt w klubie(pewnie już za późno). Sebastian Strandvall świetnie sobie radzi w czołowym fiińskim klubie. Bo Storm, który miał epizod w świetnej holenderskiej szkółce w Heerennveen również kończy kontrakt w duńskim klubie Nordsjaelland. To są zawodnicy, którzy są w zasięgu Wisły! Wszyscy piszą o Nowaku, który miał przebłysk formy i chcą na niego wydać ok 600tys Euro. Nie żal...?
Ostatnio edytowane przez Sancezz : 03.06.2009 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując