picasso napisał(a):

|
nie wiem czy wiesz,ale jeżeli zawodnik ma wpisaną w kontrakcie kwotę odstępnego (prawdopodobnie Marcel ma),to my (w sensie klub) mamy gówno do gadania.
|
W Wiśłe chyba tylko Łobodziński ma wpisaną klauzule w wysokości 2 mln ojro . O Marcelo i kwocie odstępnego pierwsze słysze . Nasz klub stroni od takich zabiegów i nie ma się co dziwić .