Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10226
Stary 03.06.2009, 17:54
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy wiesz,ale jeżeli zawodnik ma wpisaną w kontrakcie kwotę odstępnego (prawdopodobnie Marcel ma),to my (w sensie klub) mamy gówno do gadania.
W Wiśłe chyba tylko Łobodziński ma wpisaną klauzule w wysokości 2 mln ojro . O Marcelo i kwocie odstępnego pierwsze słysze . Nasz klub stroni od takich zabiegów i nie ma się co dziwić .
Odpowiedz cytując