Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7568
Stary 03.06.2009, 17:52
właśnie zakończył sie sezon 2008-09, pozwoliłem sobie na wybranie 11-tki sezonu w naszej lidze.Oczywiście uważam że to Wisła ma 11 najlepszych zawodników w Polsce ale ..
Mucha-Baszczyński,Arboleda,Głowacki,Wilk-Małecki,Stlic,Sobolewski,Nowak-Paweł Brożek,Chinyama
Odpowiedz cytując