Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10225
Stary 03.06.2009, 17:45
Porównywanie Nowaka do Dawidowskiego to zdecydowanie przesada. Jeśli się nie mylę to nasz "Dawid" miał przynajmniej dwie bardzo poważne kontuzje zerwania wiązadeł krzyżowych czyli to samo co przytrafiło się w ostatnim czasie Gargule i Niedzielanowi + serie pomniejszych obrażeń. Natomiast Nowakowi przytrafiają się głównie urazy mięśniowe wykluczające go zazwyczaj na parę tygodni, a nie na pół roku.

Tu jeszcze "ciekawa" uwaga z innego tematu nt. Nowaka:
wolfy napisał(a):Wyświetl post
(...)kto miał rację odnośnie Nowaka?
Na przyszłość doradzałbym wstrzemięźliwość. Chłopak nigdy nie powinien był profesjonalnie grać w piłkę. Nasz żałosny "system szkolenia" przepuścił go, tak jak przepuścił setki innych chłopaków.(...)
Nasz "żałosny" system szkolenia przepuścił też takiego Kubę Błaszczykowskiego (sytuacja zdrowotna zbliżona do D. Nowaka, liczba opuszczonych przez to meczów też - wystarczy przejrzeć statystyki). Rozumiem, że jemu też odmawiasz możliwości profesjonalnego uprawiania sportu przez te jego kontuzje (dziwne, że Borussia nie tylko nie wyrzuciła go ze składu ale też zaproponowała mu nowy kontrakt). Na szczęście polski system szkolenia jest tak "beznadziejny" bo nigdy nie zarobilibyśmy na Błaszczu tych 3 mln €.
Odpowiedz cytując