Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10224
Stary 03.06.2009, 16:45
ciacho napisał(a):Wyświetl post

Kto nam chce rozmontować ten skład? Ufoludki? Nie wiem czy wiesz, ale żeby kogoś sprzedać to my (w sensie klub) musimy się zgodzić i jeśli dojdzie do rozmontowania składu to tylko z winy naszego klubu, a nie strony drugiej.
nie wiem czy wiesz,ale jeżeli zawodnik ma wpisaną w kontrakcie kwotę odstępnego (prawdopodobnie Marcel ma),to my (w sensie klub) mamy gówno do gadania.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując