ciacho napisał(a):

Kto nam chce rozmontować ten skład? Ufoludki? Nie wiem czy wiesz, ale żeby kogoś sprzedać to my (w sensie klub) musimy się zgodzić i jeśli dojdzie do rozmontowania składu to tylko z winy naszego klubu, a nie strony drugiej.
|
nie wiem czy wiesz,ale jeżeli zawodnik ma wpisaną w kontrakcie kwotę odstępnego (prawdopodobnie Marcel ma),to my (w sensie klub) mamy gówno do gadania.