Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zieniu.nazawsze
Member
Od: 06.2009
Offline
#
10223
03.06.2009, 16:40
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,I...wiadomosc.html
chyba najpierw wypadaloby kogos poszukac do ataku a potem sprzedawac ... bo kto nam zostanie? poza modzieżą i weteranami (bez obrazy)
zieniu.nazawsze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zieniu.nazawsze
Znajdź inne posty napisane przez zieniu.nazawsze