Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.06.2009, 16:13
karabur napisał(a):Wyświetl post
ja byłem w hali na ul centralnej przy M1. powiem wam mega wypas, najpierw poszliśmy na paintballa bo nie wiedzieliśmmy nic o ASG ale jak zobaczyliśmy halę i bronie to juz umówiliśmy się na drugi raz na asg. hala jest mega, mnóstwo zakamarków, balkony itp, jak ktoś ma ochotę postrzelać się z nami to piszcie chcemy zebrać ekipię na jakieś strzelanie a potem może jakiegoś grilla z procentami
A jak z cenami ? W 10 da radę tam pograć ?
Odpowiedz cytując