|
ja byłem w hali na ul centralnej przy M1. powiem wam mega wypas, najpierw poszliśmy na paintballa bo nie wiedzieliśmmy nic o ASG ale jak zobaczyliśmy halę i bronie to juz umówiliśmy się na drugi raz na asg. hala jest mega, mnóstwo zakamarków, balkony itp, jak ktoś ma ochotę postrzelać się z nami to piszcie chcemy zebrać ekipię na jakieś strzelanie a potem może jakiegoś grilla z procentami
|