Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10216
Stary 03.06.2009, 15:08
Albin4d napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Beto po prostu dostaje za mało szans. Mamy za dużą konkurencję z przodu, a dodatkowo każdy mecz był na wagę mistrzostwa i Skorża nie chciał ryzykować. Myślę że będa z niego ludzie tylko trzeba go wpuszczać od pierwszej minuty i dać mu złapać jako taki rytm meczowy. mnie osobiście podoba się to że chłopak umie sie zastawić i przytrzymac piłkę, a po chwili celnie dośrodkować czy wrzucić piłkę w pole karne. Zauważcie że mało który nasz pomocnik/napastnik tak potrafi. Zazwyczaj biegną z piłką aż im się boisko kończy a pożniej nie wiedzą co z piłką zrobic. Ale oczywiście nie uogólniajmy - takie jest tylko moje zdanie...
jaka konkurencja z przodu ? tylko Brozek i czasami Boguski cos strzelaja.

Odpowiedz cytując