Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10206
Stary 03.06.2009, 12:06
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html

Powiedzcie, czy nie moglibyśmy zorganizować czegoś podobnego? Nawet jakby, któryś się nie nadawał nawet do pierwszego zespołu to przecież mógłby się ogrywać w ME albo drużynach juniorskich. Na dole artykułu podali nazwiska piłkarzy, którzy byli na takich testach w GKSie (Cetnarski, Gol, Kowalczyk..)
Odpowiedz cytując