http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
Powiedzcie, czy nie moglibyśmy zorganizować czegoś podobnego? Nawet jakby, któryś się nie nadawał nawet do pierwszego zespołu to przecież mógłby się ogrywać w ME albo drużynach juniorskich. Na dole artykułu podali nazwiska piłkarzy, którzy byli na takich testach w GKSie (Cetnarski, Gol, Kowalczyk..)