|
No czego jak czego ale Bednarz włosów nie ma .Lepiej skoncentrować sie na ruchach transferowych niż na jego owłosieniu.Wie ktoś co jest z tym brazylijczykiem pseudo"pitbul" który był przymierzany do Wisły 2 lata temu?Był zawodnikiem Porto Alegro i królem strzelców w Brazylii.Wiem że grał w Porto ale nie przebił się do podstawowego składu.A Spiżak i Abbot czy to nie jest jakaś alternatywa?
|