Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10204
Stary 03.06.2009, 11:53
Rozmawiamy wszyscy o Beto ale drużynę nalezy budować czy wzmaciać od pozycji bramkarza.Pawełek gra dobrze ale potrzeba mu mocnej konkurencji.Testowany australijczyk byłby dobrym kandydatem.Należy zadbać o obronę w przypadku sprzedaży Marcelo i kontuzji np. Głowackiego delikatnie mówiąc leżymy.Mam nadzieję ,że Marcelo zostanie co najmniej do końca roku bo wtedy jest szansa aby w przypadku dobrych występów w LM lub LE sprzedać go za naprawdę dobre pieniądze.A jeżeli kupiec się nie pojawi to żaden problem.Szkoda tylko że znowu są deklaracje, że wzmocnienia zależą od oszczędności czyli sprzedawania zawodników.
Odpowiedz cytując