|
Rozmawiamy wszyscy o Beto ale drużynę nalezy budować czy wzmaciać od pozycji bramkarza.Pawełek gra dobrze ale potrzeba mu mocnej konkurencji.Testowany australijczyk byłby dobrym kandydatem.Należy zadbać o obronę w przypadku sprzedaży Marcelo i kontuzji np. Głowackiego delikatnie mówiąc leżymy.Mam nadzieję ,że Marcelo zostanie co najmniej do końca roku bo wtedy jest szansa aby w przypadku dobrych występów w LM lub LE sprzedać go za naprawdę dobre pieniądze.A jeżeli kupiec się nie pojawi to żaden problem.Szkoda tylko że znowu są deklaracje, że wzmocnienia zależą od oszczędności czyli sprzedawania zawodników.
|