Weźcie pod uwagę fakt, że Bednarz szuka wzmocnień w innej części Europy. Nie ma za bardzo sensu nawet dyskutować o zawodnikach z 3 ligi angielskiej...
P.S.
Zaglądam tutaj niemal codziennie i jedno razi mnie w oczy:
Cytat:
|
Kurde mógłby się nadać, ale pewnie łysa pała tu nie zagląda
|
Brak szacunku. Takie zwroty nie kwalifikują się do "odpoczynku od forum"?