<>Umbro<> napisał(a):

ale u nas by grali w pucharach a tam w kółko te se druzyny cały rok
|
Ten argument może być jedynie jako dodatkowy + bo najpierw liczy się ilość 0 na koncie dla każdego kopacza, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to sory.
Pomijam fakt że w trzeciej i czwartej lidze angielskiej ciężko o wirtuozów piłki kopanej bo owszem chlopaki są waleczne ale bardziej kopią się po nogach niż w piłkę.