Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 03.06.2009, 11:48
<>Umbro<> napisał(a):Wyświetl post
ale u nas by grali w pucharach a tam w kółko te se druzyny cały rok
Ten argument może być jedynie jako dodatkowy + bo najpierw liczy się ilość 0 na koncie dla każdego kopacza, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to sory.
Pomijam fakt że w trzeciej i czwartej lidze angielskiej ciężko o wirtuozów piłki kopanej bo owszem chlopaki są waleczne ale bardziej kopią się po nogach niż w piłkę.
Odpowiedz cytując