Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2752
Stary 03.06.2009, 11:47
Widać, że nie ogórek. Zapowiedź gry w LM mogłaby go skusić. Ciekawe ile chciałby kontraktu, ale myślę że nie więcej niż 200/300 tyś Euro.
Odpowiedz cytując