OL Lyonaise napisał(a):

Mam pytanie jeżeli sprzedamy Marcelo to kogo kupimy w jego miejsce? Pewnie jeżeli przyjdzie oferta 3mln Euro to nie ma szans żeby go nie póścili.
Jeden z bardziej utalentowanych piłkarzy jaki grał w Wiśle na tej pozycji za Ery Cupiała, jak nie najbardziej.
|
nie moga go sprzedac bez jaj jak my chcemy to tej LM wejsc !!!
trzeba kupic jeszcze 1 doobrony a nie sprzedawac
