Wyświetl pojedynczy post
<>Umbro<>
Junior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2750
Stary 03.06.2009, 11:44
OL Lyonaise napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie jeżeli sprzedamy Marcelo to kogo kupimy w jego miejsce? Pewnie jeżeli przyjdzie oferta 3mln Euro to nie ma szans żeby go nie póścili.

Jeden z bardziej utalentowanych piłkarzy jaki grał w Wiśle na tej pozycji za Ery Cupiała, jak nie najbardziej.
nie moga go sprzedac bez jaj jak my chcemy to tej LM wejsc !!!
trzeba kupic jeszcze 1 doobrony a nie sprzedawac
LM jest dla Nas
Odpowiedz cytując