Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zieniu.nazawsze
Member
Od: 06.2009
Offline
#
2060
03.06.2009, 11:09
mic
napisał(a):
Gornik zwolnil Kasperczaka
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...rczaka,1317390
Cytat:
nie ma tu już dla mnie miejsca
ciekawe co biedny teraz zrobi
zieniu.nazawsze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zieniu.nazawsze
Znajdź inne posty napisane przez zieniu.nazawsze