Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10191
Stary 03.06.2009, 10:52
kane napisał(a):Wyświetl post
Eee tam Beto za wolny - w meczu z Lechem tak szybko podskoczył do góry, że zdążyli pod nim nam gola strzelić.

Beto, Ćwielong, Niedzielan, Dawidowski - sprzedać albo oddać za darmo. Zero z nich pożytku, miejsce na ławce albo trybunach zajmują, w najlepszym razie partaczą sytuację. W zamian kupić jednego dobrego napastnika, klasą zbliżonego do Brożka i jakiegoś młodego, perspektywicznego zmiennika. Tak wiem pomarzyć można
Oj z Ćwielongiem się nie zgodzę. Bardzo pożyteczny gracz, nawet jako zmiennik.
Odpowiedz cytując