Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3573
Stary 03.06.2009, 10:42
cpc napisał(a):Wyświetl post

Donek mam dla Ciebie pomysl, daj VAT na 25% to taniej nas to wszystkich wyjdzie, a w ogole nie przejmuj sie tylko przy....... podatki kosmiczne i jednoczesnie zwieksz zatrudnienie w policji skarbowej zeby ci niedobre polaki placily sumiennie podatki co do grosza. Na pewno wtedy zniknie deficyt i w koncu doczekamy sie wspanialej politycznej waluty ojro.
Proponuje dowalic vatem chleb ale tylko kilowy, srajtasme i piwo........