cpc napisał(a):

Donek mam dla Ciebie pomysl, daj VAT na 25% to taniej nas to wszystkich wyjdzie, a w ogole nie przejmuj sie tylko przy....... podatki kosmiczne i jednoczesnie zwieksz zatrudnienie w policji skarbowej zeby ci niedobre polaki placily sumiennie podatki co do grosza. Na pewno wtedy zniknie deficyt i w koncu doczekamy sie wspanialej politycznej waluty ojro.
|
Proponuje dowalic vatem chleb ale tylko kilowy, srajtasme i piwo........