|
Hmm... musiałbym zobaczyc ta tabele żeby konkretnie doradzic...
1. Jezeli jest to rozbudowana tabela to zrób orientacje "poziomą" strony w Wordzie i wtedy wklej. Proste.
2. Jezeli jest to mała, prosta tabelka to zaznacz w Excelu całą > kopiuj > wklej specjalnie (zaznacz transpozycja). A potem skopiuj do Worda.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|