Valec napisał(a):

Właśnie porównanie z innymi zawodnikami Ci chciałem zaproponować . 22 letni Brożek był przez kibiców skazany na wygnanie, nie wiem czy pamiętasz ile było negatywnych głosów na jego temat.
22 letni napastnik jeszcze się kształtuje. Masz rację, Beto nie błyszczy (jedna bramka w MESIE).
Jednak moim zdaniem to, że nie pokazał jeszcze nic wartego Wisły nie oznacza, że tego nie pokaże. Ile czekaliśmy na przebudzenie wspomnianego Jirsaka (CV miał o niebo lepsze od Beto)? Singlar też z początku nie pokazywał nic dobrego. Co pokazywał Ćwieląg ? Ile zajęło mu rozegranie się ?
Dużo siedzi w psychice. Jeżeli Beto nie gra dobrze bo nie zdążył się zaaklimatyzować szkodaby go było stracić pochopnie. "Nie od razu Rzym zbudowano".
Dalsza dyskusja nie ma sensu. Poczekamy, zobaczymy. Ty masz inne zdanie i ja je szanuję bo masz ku temu powody. Decyzję podejmie RN/B.C./Jacek Bednarz/Maciej Skorża.
Myślę, że z odejsciem Pawła musimy się już pogodzić. Potrzebni zmiennicy.
Jeżeli Beto odejdzie trzeba ściągnąć alternatywę na atak - zdolnego do gry od teraz.
Moim zdaniem w Polsce nie widzę zawodnika, który by zaspokoił nasze potrzeby w ataku, znajdującego się w zasięgu finansowym Wisły i chcącego grać dla Wisły.
To, że takiego zawodnika nie widzę, nie znaczy, ze go nie ma.
Poczekajmy.
|
przeczytaj post Marszałka. On dokładnie napisał jaki jest problem Beto.
co do Brożka: w wieku 22 lat, miał szybkość, zmysł do gry kombinacyjnej, wyjście na pozycję, brakowało mu spokoju w sytuacjach strzeleckich.
to jest podstawowa różnica między nim a Beto.
bo Beto nie jest w stanie wyjść na żadną pozycję ze względu na swoją nieruchawość...
bo umiejętność zachowania spokoju pod bramką można wyćwiczyć
kondycję można wypracować... ale niestety szybkości której Bozia nie dała nie da się wypracować...