Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Damian_TS_NH
Member
Od: 12.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
10183
03.06.2009, 10:05
Brozek do Hiszpanii, Sobolewski do Anglii, Boguski do Lecha, a Glowacki do Turcji, Wez sie ogarnij chlopie;]
"
Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
Damian_TS_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian_TS_NH
Znajdź inne posty napisane przez Damian_TS_NH