Wyświetl pojedynczy post
Damian_TS_NH
Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10183
Stary 03.06.2009, 10:05
Brozek do Hiszpanii, Sobolewski do Anglii, Boguski do Lecha, a Glowacki do Turcji, Wez sie ogarnij chlopie;]
"Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując