Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10182
Stary 03.06.2009, 10:01
Wygląda na to, że Marcelo przeniesie się do Niemiec. Chociaż źródło jest z Faktu to taka opcja jest całkiem możliwa. Chcą chyba nam rozmontować skład do końca...
Odpowiedz cytując