Krissu napisał(a):

|
Sacchi to ten kolo, o którym któryś z piłkarzy reprezentacji Włoch powiedział, że: "dać jemu Reprezentację to jak dać kierowcy betoniarki prowadzić Ferrari" ?
|
Pamiętam go jak prowadził Parmę. Nawet nieźle mu to wychodziło, byli jednym z czołowych zespołow Serie A.