sandbender napisał(a):

Werder, Roma, PSV, Villareal, Zenit, HSV, Benfica, Valencia, Ajax, Galata, Everton, Lazio, Fenerbahce, Hertha, Aston Villa, Athletic Bilbao
Ło matko. To w sierpniu może być po pucharach całkowicie dla Lecha, Polonii i Legii.
Byle tylko awansować do 4 rundy eliminacji LM.
Aha - i tak piszecie 22 czerwca, ale wtedy jest losowana tylko 1 i 2. runda.
Trzecia jest losowana 17.07 a czwarta 07.08.2009.
|
No słabeusze to nie są, więc trzeba zagrać na 100 % w III rundzie, aby po ewentualnej porażce w IV rundzie zagrać w grupie LE.
Damy Rade, wierzę w Wiślaków ! ;D