Wyświetl pojedynczy post
PatrykTS1
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 03.06.2009, 08:09
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Werder, Roma, PSV, Villareal, Zenit, HSV, Benfica, Valencia, Ajax, Galata, Everton, Lazio, Fenerbahce, Hertha, Aston Villa, Athletic Bilbao

Ło matko. To w sierpniu może być po pucharach całkowicie dla Lecha, Polonii i Legii.

Byle tylko awansować do 4 rundy eliminacji LM.

Aha - i tak piszecie 22 czerwca, ale wtedy jest losowana tylko 1 i 2. runda.
Trzecia jest losowana 17.07 a czwarta 07.08.2009.
No słabeusze to nie są, więc trzeba zagrać na 100 % w III rundzie, aby po ewentualnej porażce w IV rundzie zagrać w grupie LE.

Damy Rade, wierzę w Wiślaków ! ;D