Juz kilka razy tlumaczono: przegrywa/remisuje Cracovia - Arka barazuje, Cracovia spada; Cracovia wygrywa - Arka spada, Cracovia barazuje.
Teraz czekam na teksty madrych glow o tym, ktora zgode bardziej lubimy i czy wlasnie tym kierowalismy sie remisujac z Cracovia i dopingujac pilkarzy do zwyciestwa
