|
Eustachy - kto miał rację odnośnie Nowaka?
Na przyszłość doradzałbym wstrzemięźliwość. Chłopak nigdy nie powinien był profesjonalnie grać w piłkę. Nasz żałosny "system szkolenia" przepuścił go, tak jak przepuścił setki innych. Przynajmniej jeden z nich umarł na boisku, wielu do końca życia będzie borykać się z konsekwencjami kontuzji.
Nowak miał chociaż na tyle szczęścia, że co nieco zarobił, być może jeszcze zarobi. Tak, jak Dawidowski. Mam nadzieję, że nie skończy aż tak źle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.06.2009 o godz. 19:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|