emjot napisał(a):

|
jeśli chodzi o obronę to interesujemy się wg. PN: Glikiem, Fonfarą i T. Sochą ze Śląska (który jednak ze względu na cenę -800 tys. euro) na pewno do nas nie przyjdzie
|
Przed kontuzją to był fajny zawodnik (zadziorny, nawet techniczny jak na obrońcę), ale już dawno nie widziałem go w żadnym meczu (poza skrótami C+). Wiem, że odzyskał miejsce w składzie pod koniec sezonu. Ktoś orientuje się jak teraz Fonfarze idzie w Bełchatowie?
Gdzieś czytałem, że kończy mu się kontrakt.
Edit. Sądząc po komentarzach kibiców GKS niewiele zostało z jego dawnej formy. Szkoda.